Radyo 3 Hilal Canlı Dinle
CANLI DİNLE
Radyo 3 Hilal Uygulaması
Diğer Dinleme Seçenekleri
ÜÇ HİLAL ANLAMI NEDİR

ÜÇ HİLAL ANLAMI NEDİR
Osmanlı flaması ve MHP logosu Üçhilal'in Anlamı nedir ? 3 Hilal Üç hilal anlamı manası öğrenin.
TÜRK BİRLİĞİ
İSLAM BİRLİĞİ
TÜRK CİHAN HAKİMİYETİ

 
Türk Birliği
Türk Milletinin yoğun olarak yaşadığı bütün yurtların birleşerek ismi Turan olan devletin kurulmasıdır. Tek Vatan , Tek Devlet , Tek Millet ilkesinin gerçekleştirilebilmesidir.

İslam Birliği
Büyük Turan gerçekleştirildikten sonra Türk olmayan diğer Müslüman milletler de ümmet kardeşliği inancımıza uygun olarak birliğimize katılacaktır ve Türk İslam birliği gerçekleşecektir. 

Türk Cihan Hakimiyeti
Nizam-i Alem , İlay-i Kelimetullah veya Türk Cihan Hakimiyeti. Türk-İslam birliği gerçekleştiğinde aleme Allah(c.c) ' in Nizamını yaymak  ve Cihanda Türk hakimiyetini sağlamak.

Egemen : Doğrusu
2014-06-16
Arkadaşlar ilk üç hilal bayrağının çıkışı bildiğiniz gibi yeşil üzerine üç hilaldi. İlk olarak Oğuz Kağan bu bayrağı kullanmıştır. O yeşilin anlamı göçebe konar gezer ve bozkır hayatı yaşayan bir millet olduğumuz için bozkırın yeşilini ifade eder. Hilallerin manası ise Doğu,batı ve güneydir. Kuzey yoktur çünkü soğuk,karanlık ve uğursuz sayıldığı içindir.
Allah'a Emanet Olun
En dogrusunu Allah bilir : Uc hilalin anlami
2012-09-10
1-Canim kardeslerim oncelikle hilal ebced degeri 66 dir yani Allah lafziyla ayni ,lale de ayni sekilde 66 dir .yani atalar Allah lafzinin ebced degeri ile ayni olan ve ayni harle yazila bilen kelkmelere ihtiram gostermistir
2-osmanli tugrasindaki uc hilal ise osmanli parasindada yazildigi gibi hurriyet ,esitlik ve adalettir,
Bilginize
Gökhan Yıldız : BuDur..
2011-10-04
3 HİLALİN ANLAMI : Akdenizin, Karadenizin ve EGE nin Hakimi. Lokman ŞAhin Arkadaşımızında Dediği Doğrudur Ancak TEK Hilal İçin Geçerlidir'ki Büyük Zaferlerin Çoğu HİLAL Hucumunda kazanılmış Savaşlardır.